2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1019 Material till textilslöjd
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Material till textilslöjd för Utbildningskontoret på Södertälje kommun.
Intern identifierare: 24/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39227000 Synålar, strumpstickor och fingerborgar
Ytterligare klassificering (cpv): 19200000 Textilier och tillhörande varor, 19400000 Textilgarn och -tråd, 37800000 Hantverks- och konstmateriel, 37810000 Konsthantverksmateriel, 39162100 Undervisningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del