498047-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Plantering och skötsel av grönområden – Skötsel utemiljö
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkötsel utemiljö
BeskrivningGrönyteskötsel
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92640:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker, 77313000 Parkskötsel