2. Förfarande
Förfarande
Titel: Container-based, above-ground water tank
Beskrivning: Container-based water tank -Behållarbaserad vattentank
Intern identifierare: V-2024-0270
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Requirements