Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45330000 Rörmokeriarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering, 45331220 Installation av luftkonditionering
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde