2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flakbil
Beskrivning: Vafabmiljö Kommunalförbund är i behov av 1 stycken flakbil inklusive garanti och serviceavtal. Flakbilen kommer till största del att användas för hämtning av farligt avfall men annat användningsområde med liknande uppgifter kan tillkomma. Flakbilen kommer att förflyttas på allmän väg och inom olika anläggningar.
Intern identifierare: 2024/317-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000