49817-2022 - Frivillig förhandsinsynSverige-Järfälla: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Support, drift och uppdatering av systemstöd för intranät och extern webbplats
Referensnummer: Kst 2018/126
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
72410000 Leverantörstjänster, 72411000 Internetleverantörer, 72413000 Webbsideutformningstjänster, 72414000 Leverantörer av webbsökmotorer, 72415000 Webbvärdtjänster, 72420000 Internetutvecklingstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Support, drift och uppdatering av systemstöd för intranät och extern webbplats.