See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Catering, konditori och färskt bröd
Beskrivning: Catering, konditori och färskt bröd
Intern identifierare: STK-2023-1282
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55500000 Matsalstjänster och catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del - Kravspecifikation Gemensam
Beskrivning: Upphandlingen omfattar cateringtjänster till anställda i Malmö stad samt anslutna bolag. Målet med upphandlingen är att varje förvaltning och bolag inom Malmö stad ska kunna avropa catering från flera leverantörer, vilket ska göras via stadens e-handelssystem samt mail. Cateringen kan användas vid t ex. interna möten, konferenser, representation och fikor. Uppdragets omfattning i detalj framgår av upphandlingsdokumentet i sin helhet. Upphandlingen är uppdelad i följande delområden: • Konditori och Färskt bröd • Tårtor och Bakelser •Mackor •Smörgåstårta •Sallad •Varm mat •Buffé
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandlingsdokument
Beskrivning: Upphandlingen omfattar cateringtjänster till anställda i Malmö stad samt anslutna bolag. Målet med upphandlingen är att varje förvaltning och bolag inom Malmö stad ska kunna avropa catering från flera leverantörer, vilket ska göras via stadens e-handelssystem samt mail. Cateringen kan användas vid t ex. interna möten, konferenser, representation och fikor.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 1 Konditori och Färskt bröd
Beskrivning: De Anbudsgivare som menar lämna anbud på Konditori och Färskt bröd ska lämna svar här
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Del 2 Tårtor och Bakelser
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Del 3 Mackor
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Del 4 Smörgåstårtor
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Del 5 Sallad
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Del 6 Varm mat
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Del 7 Buffé