See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ruttoptimeringssystem
Beskrivning: Vafabmiljö har för avsikt att införskaffa ett ruttoptimeringssystem inkl. leverans och implementation. Ruttoptimeringssystemet för renhållningsfordon ska kunna bearbeta information från system EDP Future.
Intern identifierare: 2023/512-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000