2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sakkunnigt biträde till förtroendevalda revisorer och auktoriserad revisor till kommunkoncernens bolag
Beskrivning: Upphandling av revisionstjänster till Härjedalens kommun, Härjegårdar Fastighets AB och Vatten- och Miljöresurs i Berg Härjedalen AB.
Föregående meddelande: 591678-2021
Intern identifierare: KS 2021/720
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del