Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38510000 Mikroskop, 38519000 Diverse delar till mikroskop, 38519300 Kamera eller videokamera till mikroskop, 38519310 Mikroskopkamera
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Science for Life Laboratory
Final Invitation and Tender Dossier
Cryo-TEM