498730-2024 - Resultat
Sverige – Återvinningsutrustning – Container
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelContainer
BeskrivningUpphandlingen omfattar köp av container för olika verksamheter och är uppdelad i 5 kategorier enligt nedan: - Kategori 1: Lastväxlarcontainer - Kategori 2: Frontlastarcontainer - Kategori 3: BM-container - Kategori 4: Liftdumpercontainer - Kategori 5: Bottentömmande container
Intern identifierare24/16
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42914000 Återvinningsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 44613000 Stora containrar, 44613800 Avfallscontainrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelContainer (1)