See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servicefordon
Beskrivning: Leksandbostäder AB är i behov av att upphandla ett (1) st servicefordon.
Intern identifierare: 25/395
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: SE UHD
Intern identifierare: 1790827-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1) (1) (1)
Intern identifierare: 1790828-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan (1)
Intern identifierare: 1790829-2