498802-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Låssmedstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lås- och passersystem
Referensnummer: SU FV-0100-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för Lås- och passersystem
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42961100 Passerkontrollsystem, 44521100 Lås, 44521110 Dörrlås, 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen