498848-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Ansvarsförsäkringar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flygansvar Swedavia
Referensnummer: 17/13
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66516000 Ansvarsförsäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Submission Swedavia aviation liability.