498882-2024 - Resultat
Sverige – Sopsäckar och soppåsar av polyeten – Avfallskärl och påsar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvfallskärl och påsar
BeskrivningUpphandlingen omfattar avfallskärl och påsar inklusive tillbehör. Med avfallskärl menar vi enfack, tvåfack och fyrfack för bland annat hushåll och miljöbodar. Upphandlingen är uppdelad i 2 områden varpå anbudsgivaren kan tilldelas på respektive område. Område 1: Avfallskärl och tillbehör Område 2: Påsar och tillbehör
Intern identifierare24/13
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 19640000 Sopsäckar och soppåsar av polyeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelSinfra MALL Jon (1)