499095-2022 - ResultatSverige-Göteborg: Underhåll och reparation av specialdelar till fordon
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling avseende underhåll och reparation av plogar
Referensnummer: 0493/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50116000 Underhåll och reparation av specialdelar till fordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Underhåll och reparation av plogar
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen