499348-2019 - ÄndringSverige-Södertälje: Hantverks- och konstmateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2019-2028 Lek och Hobbymaterial för Södertälje kommun, Salems kommun, Nykvarns kommun och Tom Tits Experiment AB
Referensnummer: 19/85
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37800000 Hantverks- och konstmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser Hobby- och lekmaterial för Södertälje kommun, Salems kommun, Nykvarns kommun och Tom Tits Experiment AB.