Upphandlingen omfattar öppen specialistvård inom ÖNH- öron, näsa, hals och uppdraget avser utredning, diagnostik, behandling och uppföljning av patienter som är i behov av ÖNH- öron, näsa, hals i öppenvård.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster, 85121240 Öron-, näs- och halssjukvård eller hörselvård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen