4994-2018 - ÄndringSverige-Kristinehamn: Datorer och datamateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
PC
Referensnummer: Dnr: KS 2017:185:051
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30200000 Datorer och datamateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Kristinehamns kommun inbjuder härmed leverantörer till att lämna anbud på PC med tillbehör enligt anbudsförfrågan med bilagor.