See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förvaltningstjänst och produktförsörjning till befintligt nätverk
Beskrivning: Uppdraget avser leverans av tjänster och produkter till Sysavs befintliga nätverksmiljö baserad på lösningar från tillverkaren Cisco.
Intern identifierare: 2024-035
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 32420000 Nätutrustning, 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän information och administrativa föreskrifter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på anbudsgivare
Beskrivning: -
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på tjänster och produktförsörjning