499551-2023 - ResultatSverige-Malmö: Medicinska förbrukningsartiklar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Engångsprodukter för neurointervention
Referensnummer: 2021-O000890
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för successiva inköp av engångsprodukter för neurointervention.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33141200 Katetrar, 33141210 Ballongkatetrar, 33141240 Katetertillbehör
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen