499623-2024 - Resultat
Sverige – Inspektion av ventilationssystem – Ramavtal OVK-besiktningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal OVK-besiktningar
Beskrivning: Ramavtal OVK-besiktningar
Föregående meddelande: 243260-2022
Intern identifierare: 22/13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315410 Inspektion av ventilationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000