Upphandlingen syftar till att teckna avtal om konsulttjänster inom Projektering av allmänplats på Östra Masthuggskajen, inklusive option för projektering av Norra Masthuggskajen (NMHK) Halvön
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen