2. Förfarande
Förfarande
Titel: Manövreringssystem till isbrytaren Idun
Beskrivning: Manövreringssystem till isbrytaren Idun
Intern identifierare: 25-03636
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34930000 Marin utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 50200000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000