2. Förfarande
Förfarande
Titel: SPECT/CT med utrustningsspecifika varor och tjänster
Beskrivning: SPECT/CT med utrustningsspecifika varor och tjänster
Intern identifierare: ASN 2025-3533
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000