499824-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Låssmedstjänster – Lås och låstjänster 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLås och låstjänster 2024
BeskrivningRamavtal för Lås och låstjänster. För successiva beställningar av lås och låstjänster av inner- och ytterdörrar till olika former av bostäder och lokaler inom Östhammars kommun.
Intern identifierareKS-2024-250
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelBevakning