Västra Götalandsregionen och Region Halland inbjuder er att lämna anbud avseende maskinell dosdispensering och dosexpediering av läkemedel till patienter i öppenvård skrivna i Västra Götalandsregionen och Region Halland
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen