500318-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trycksaker och tillhörande produkter – Profilprodukter och webbutik
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelProfilprodukter och webbutik
BeskrivningUpphandlingen omfattar produktion och leverans av profilprodukter inklusive webbutik till Stockholms universitet.
Intern identifierareSU FV-1158-24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareProfilprodukter och webbutik