500334-2017 - ÄndringSverige-Örebro: Spannmål, potatis, grönsaker, frukt och nötter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Frukt, grönsaker och rotfrukter
Referensnummer: 17RS6430
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03200000 Spannmål, potatis, grönsaker, frukt och nötter
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser frukt, grönsaker och rotfrukter till Region Örebro län.