2. Förfarande
Förfarande
Titel: Filmbuss
Beskrivning: Upphandlingen avser Filmbuss för filmning av ledningsnät till MittSkåneVatten, Höörs Kommun.
Intern identifierare: VA 2026-00084
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114000 Specialfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning, 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32321100 Film- och videoutrustning, 32350000 Delar till ljud- och videoutrustning, 32354000 Filmprodukter, 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34100000 Motorfordon, 34110000 Personbilar, 34114400 Minibussar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Filmbuss