500360-2017 - ÄndringSverige-Uppsala: Motorfordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köp av fordon
Referensnummer: 2017-0516
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av ett antal fordon i olika kategorier såsom personbilar, skåpbilar och lätt lastbil.