2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fönsterrenovering
Beskrivning: Fristadsbostäder AB är i behov av att upphandla fönsterrenovering till sitt bestånd.
Intern identifierare: 2026-0187
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000