50048-2026 - Resultat
Sverige – Socialvård och tillhörande tjänster – Bostäder med särskilt stöd Våreldsvägen
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBostäder med särskilt stöd Våreldsvägen
BeskrivningUpphandlingen avser bostäder med särskilt stöd för personer med psykisk funktionsnedsättning på Våreldsvägen i Sturefors.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117865:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete