See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsboxar
Beskrivning: Sandvikenhus upphandlar fastighetboxar EXKLUSIVE installation.
Intern identifierare: 2026-0115
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: SE UHD
Intern identifierare: 1880087-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1)
Intern identifierare: 1880088-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan
Intern identifierare: 1880089-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde
Intern identifierare: 1880090-3