Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokalvårdstjänster regionkontor Göteborg
Referensnummer: 2021/00226
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Svenska ESF-rådet bjuder in till anbudsgivning avseende lokalvårdstjänster till regionkontor Göteborg. Uppdraget är tidsbegränsat från september till december 2021.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90919200 Kontorsstädning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen