2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konkurrensutsättning av DIS - Inköpsadministratör till Fastighetsunderhåll
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet: DIS - Upphandlingskonsulter 4945, DIS - Upphandlingskonsulter kvalificerade
Intern identifierare: SB 2025/838
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konkurrensutsättning av DIS - Inköpsadministratör till Fastighetsunderhåll