500623-2024 - Resultat
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Korttidshyra bilar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Korttidshyra bilar
Beskrivning: Korttidshyra av fordon till SVT, SR, UR och SRF.
Föregående meddelande: 717772-2022
Intern identifierare: 202282
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000