2. Förfarande
Förfarande
Titel: Routrar till observationsnäten
Beskrivning: Ramavtal för routrar till SMHIs mätstationer.
Intern identifierare: 2023/2560/2.3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000