2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggentreprenad Häktet Jönköping, Om- och tillbyggnad promenadgårdar
Beskrivning: Upphandlingen avser byggentreprenad för Häktet Jönköping, om- och tillbyggnad promenadgårdar.
Intern identifierare: 2024-9500
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Häktet Jönköping