See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servicefordon
Beskrivning: Håbohus AB är i behov av att upphandla 7 st elfordon.
Intern identifierare: 25/414
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: SE UHD
Intern identifierare: 1794643-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1) (1) (1)
Intern identifierare: 1794644-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan (1)
Intern identifierare: 1794645-2
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon