501008-2024 - Resultat
Sverige – Samhällstjänster – Arbetsförberedande insats för kvinnor långt ifrån arbetsmarknaden
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelArbetsförberedande insats för kvinnor långt ifrån arbetsmarknaden
BeskrivningUpphandlingen avser arbetsförberedande insatser för kvinnor långt ifrån arbetslivet i Stockholms stad.
Intern identifierareAMF 2023/695
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 75200000 Samhällstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelJärvaområdet
Intern identifierareJärvaområdet
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelHässelby/Vällingby
Intern identifierareHässelby/Vällingby