50102-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Stängsel – Staket- och stängselarbeten, inköp, montering och reparation
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStaket- och stängselarbeten, inköp, montering och reparation
BeskrivningUpphandlingen omfattar ramavtal för staket och stängseluppdrag. Upphandlingen avser även varuleveranser i form av staket- och stängsel samt montering och reparation av dessa på avsedda platser i Västerås kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34928200 Stängsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99236:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34928220 Stängselmaterial, 45342000 Uppförande av stängsel