2. Förfarande
Förfarande
Titel: Om- och tillbyggnad Motala simhall
Beskrivning: Om och tillbyggnad Motala simhall.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121050:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten, 45000000 Anläggningsarbete, 45212212 Anläggningsarbete för simbassäng, 45212210 Byggnation av idrottsanläggningar för en enda idrottsgren