2. Förfarande
Förfarande
Titel: 202324 Kontorsmaterial
Beskrivning: Kontorsmaterial till samtliga av PS-bolagens verksamheter
Föregående meddelande: 315079-2023
Intern identifierare: 202324
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000