2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Utbildning och övning
Beskrivning: Ramavtal omfattande produkter relaterade till Utbildnings- och övningsmateriel.
Intern identifierare: 23FMVU11184
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 35112100 Livräddningsdockor, 39162200 Hjälpmedel och apparater för undervisning, 80320000 Medicinsk utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal Utbildning och övning