501323-2026 - Resultat
Sverige – Ingenjörstjänster – Resurskonsult - En (1) teknikingenjör inom Naturmiljö till Trafikverket Underhåll, Teknik och Miljö - Södra Regionen
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelResurskonsult - En (1) teknikingenjör inom Naturmiljö till Trafikverket Underhåll, Teknik och Miljö - Södra Regionen
BeskrivningResurskonsult - En (1) teknikingenjör inom Naturmiljö till Trafikverket Underhåll, Teknik och Miljö - Södra regionen. Stationeringsort Kristianstad.
Intern identifierareKOM-420940
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareResurskonsult - En (1) teknikingenjör inom Naturmiljö till Trafikverket Underhåll, Teknik och Miljö - Södra Regionen