Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Naturbruksutbildning
Referensnummer: 57-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 80500000 Utbildningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Jämtlands Gymnasieförbund upphandlar gymnasial naturbruksutbildning, gymnasiesärskoleutbildning, måltidsservice och lokaler.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 55320000 Måltidsservering, 55523100 Servering av skolmåltider, 80200000 Högstadie- och gymnasieundervisning, 80520000 Utbildningslokaler/system
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen