2. Förfarande
Förfarande
Titel: Weather editing and presentation system
Beskrivning: SVT wants to procure a weather graphics system, with solutions for processing meteorological data suitable for broadcast and online platforms.
Föregående meddelande: 231059-2023
Intern identifierare: 23/29
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000