501386-2018 - ResultatSverige-Norrköping: Delar och tillbehör till cyklar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal cykelprodukter II
Referensnummer: UH-2018-295
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34432000 Delar och tillbehör till cyklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalet omfattar cykelställ i en och två våningar, cykelpumpar, cykelpollare samt cykelväderskydd.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34432000 Delar och tillbehör till cyklar, 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 63712400 Parkeringstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen