501456-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av utrustning i byggnader – Service och underhåll av Sprinkleranläggningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelService och underhåll av Sprinkleranläggningar
BeskrivningUpphandling avser service och underhåll av totalt cirka 16 stycken sprinkleranläggningar.
Intern identifierare2024/KSUH 0037
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 44115500 Sprinklersystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMalldel